Artistes

L’últim cap de setmana de maig arriba el Festus 2021. Durant el mes d’abril us anirem desgranant la programació i a partir del 3 de maig obrirem la reserva d’entrades. A sota podeu veure totes les confirmacions.

  • Companyia Circ “eia”

    NUYE (Preestrena)

    Circ | Teatre Cirvianum | 60 min.
    Dijous 27 i divendres 28 de maig | 20 h 
  • Paula Bruna

    AIXECAMENT (Inauguració)

    Inauguració amb la participació
    de les alumnes de
    l’Escola d’Arts Plàstiques
    Arts Visuals | Pl. Mossèn Fortià Solà | Instal·lació
    Divendres 28 de maig a les 19.30 h

  • Companyia Circ “eia”

    NUYE (Preestrena)

    Circ | Teatre Cirvianum | 60 min.
    Divendres 28 de maig | 20 h 
  • Lanördika

    ROJO ESTÁNDAR

    Circ/Dansa | Escola Rocaprevera | 50 min.
    Divendres 28 de maig | 21 h 
  • Letung & FRAU recerques visuals

    BIRDWATCHING

    Música i visuals | Jardins Vicenç Pujol | 75 min.
    Divendres 28 de maig | 21.15 h
  • Albert Vidal

    INFERNO

    Teatre/performance | Cementiri | 60 min.
    Divendres 28 de maig | 22 h
  • Hiat_ús grup

    MARGAR

    Taller | Aparcament de l’Agrària | 90 min.
    Dissabte 29 de maig | 11 h
  • Krasi Zent

    Vermut Festus

    Música | Jardins Vicenç Pujol | 120 min.
    Dissabte 29 de maig | 19 h
  • Paula Bruna

    AIXECAMENT

    Arts Visuals | Pl. Mossèn Fortià Solà | Instal·lació
    Instal·lació del divendres 28 al diumenge 30
  • Lazuz

    BAKTANA

    Circ | Escola Rocaprevera | 25 min.
    Dissabte 29 de maig | 17 h 
  • Tête de Mules

    PARASITE CIRCUS

    Clown/Titelles | Pàrquing de l’arxiu | 60 min.
    Dissabte 29 de maig | 17.30 h
  • Humanhood

    ORBIS

    Dansa | Escola Rocaprevera | 17 min.
    Dissabte 29 de maig | 18.30 h 
  • Zanguango Teatro

    AL OTRO LADO

    Teatre | Plaça Nova | 60 min.
    Dissabte 29 de maig | 18.50 h
  • Mar Serinyà, Marta Vergonyós i Rosa Pou

    A TERRA

    Teatre | Darrera la zona esportiva | 40 min.
    Dissabte 29 de maig | 19 h
  • Böira

    BÖIRA

    Música | Jardins Vicenç Pujol | 60 min.
    Dissabte 29 de maig | 19 h
  • Humanhood

    ORBIS

    Dansa | Escola Rocaprevera | 17 min.
    Dissabte 29 de maig | 20 h 
  • Tête de Mules

    PARASITE CIRCUS

    Clown/Titelles | Pàrquing de l’arxiu | 60 min.
    Dissabte 29 de maig | 20.15 h
  • Saïm

    SAÏM

    Música | Jardins Vicenç Pujol | 60 min.
    Dissabte 29 de maig | 20.30 h
  • Lazuz

    BAKTANA

    Circ | Escola Rocaprevera | 25 min.
    Dissabte 29 de maig | 20.40 h
  • Hiat_ús grup

    LA INVERNACIÓ

    Conferència performàtica | Pati de Can Parrella
    40 min. | Dissabte 29 de maig | 21.15 h
  • Institut Valencià de la Cultura

    (R)MINDS

    Dansa | Escola Fortià Solà | 60 min.
    Dissabte 29 de maig | 22 h

    Espectacle dins del Circuit Nòmada de Fira Tàrrega

  • Albert Vidal

    INFERNO

    Teatre/performance | Cementiri | 60 min.
    Dissabte 29 de maig | 22 h
  • b1n0

    b1n0

    Música | Jardins Vicenç Pujol | 60 min.
    Dissabte 29 de maig | 22 h
  • Pere Hosta

    DISORDER

    Clown | Escola Rocaprevera | 35 min.
    Diumenge 30 de maig | 17.30 h
  • Junco y Mimbre

    JUNCO Y MIMBRE

    Música | Jardins Vicenç Pujol | 60 min.
    Diumenge 30 de maig | 18 h
  • Hotel Iocandi

    PEIX

    Circ | Escola Rocaprevera | 40 min.
    Diumenge 30 de maig | 18.30 h
  • Alma Afrobeat Ensemble

    ALMA AFROBEAT ENSEMBLE

    Música | Jardins Vicenç Pujol | 60 min.
    Diumenge 30 de maig | 19.30 h
  • Jordi Mas Balado i Paula Bruna

    LLOCS COMPARTITS

    Arts Visuals i Dansa | Pl. Mossèn Fortià Solà | 30 min. 
    Diumenge 30 de maig | 20.30 h